background
03136671990-5 tel

reserve   reservehotel

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی آسمان هفتم

تور های آژانس مسافرتی آسمان هفتم

مقاله ها - قبرس

{mosmap width='650'|height='400'|lat='35.126413'|lon='33.429859'|zoom='4'}

 

قبرس با بيش از 40 كشور توافقنامه ماليات مضاعف امضاء كرده است و از نظر ماليات يكي از به صرفه ترين كشورهاي دنيا براي سرمايه گذاري است و بسياري از شركتهاي بين الملل خارجي ، قبرس را به عنوان پايگاه اصلي خود بر گزيده اند .  شهرت تجاري جهاني قبرس، بزرگترين كمپاني هاي دنيا از جمله PWC ، Delloit و   Touch و    Fraser Mackinly را به قبرس آورده است .

قبرس نه تنها مقصد مناسبي براي تورسيتها بشمار می رود بلکه معافيتهاي مالياتي قبرس ،آن را به محلي مناسب براي فعاليت بازرگاني شركتها و بازرگانان مبدل ساخته است .ماليات بر شركتها معادل 10 درصد و كمترين در میان کشورهای اتحاديه اروپاست . مالياتي به سود سهام سهامداران تعلق نمي گيرد . ماليات بر ارث نيز در قبرس وجود ندارد و اين در حالي است كه در اسپانيا اين ماليات برابر 40 درصد و در فرانسه 45 درصد است .مالیات 13% توليد ناخالص ملي قبرس معادل 2/1ميليارد يورو از بازديد ساليانه 5/2 ميليون توريست از قبرس بر آورد شده است .فرهنگ و پيشينه تاريخي قبرس تلفيقي از فرهنگ غني خاورميانه و پيشرفت و تمدن اروپاست .جمعيت قبرس حدود 000/990 نفر است كه از ميان اين تعداد 000/700 نفر قبرسی ، 000/200 نفر انگليسي ، 000/50 نفر روسي و 000/40 نفر از خاور ميانه مي باشند .

صنعت توریسم  در مناطق خاصي چون ليماسول ميزان تقاضا براي زمين از عرضه آن پيشي گرفته است و از آنجا كه اغلب زمين ها به خانواده هايي تعلق دارد كه نيازي به فروش آن ندارند، زمين در ليماسول بسيار كمياب است .ملك بزرگترين  منبع سرمايه گذاري خارجي است و ساليانه 2/1 ميليارد يورو به اقتصاد قبرس مي افزايد .درسالهای اخیر حجم عظیمی از متقاضيان ملك در قبرس را کشورهای اروپایی تازه ملحق شده به اتحادیه اروپا و كشورهايي كه دسترسي به دريا ندارند ، تشكيل داده اند. اغلب اين افراد بازنشستگان و خانواده هاي سرمايه داري هستند كه مي خواهند منزل دومي داشته باشند .

سرمايه گذاراني كه به دنبال مكاني مناسب و امن براي سرمايه گذاري خود دربحران اقتصادي فعلي هستند نيز در زمره اين گروه مي باشند.صنعت ملك در قبرس به سبب محدوديت زمين و كنترل وامهاي بانكي منحصر به فرد است . براي يك ارزيابي واقعي بايد به جاي مقايسه قبرس با انگلستان ، فرانسه و اسپانيا، آن را با موناكو و ساردينیا مقايسه كرد.صنعت ملك در قبرس سيستم بانكي قبرس بسيار قابل انعطاف بوده و بر مبناي سيستم بانكي انگلستان پايه ريزي شده است و خدمات گوناگوني به مشتريان خود ارائه مي دهد . بعد از خريد ملك در قبرس مي توانيد در بانكي كه به شما تسهيلات مي دهد حساب شخصي باز كنيد ، در خواست Credit card  كنيد و حتي براي خريد ماشين و يا ديگر وسايل ضروري خود تقاضاي وام نماييد.خدمات بانكي و حقوقي در قبرس با بالاترين سطح  استاندارد جهاني ارائه مي شود . نيروي كار متخصص ، زير ساختهاي قوي و نسبتا پايداري را براي دولت اين كشور مهيا ساخته است . نرخ پايين جرم و جنايت ، هزينه نسبتا پايين زندگي و ملك ، خدمات بهداشتي درماني پيشرفته  ، قبرس را به كشوري استثنايي براي زندگي و تفريح مبدل كرده است . توليد ناخالص ملي قبرس با 4 در صد رشد در سال 2007 به 5/24 ميليارد دلار رسيده است كه اين رقم بالاتر از ميانگين است و نشان گر پيشينه قوي و با ثبات قبرس مي باشد و از اين روست كه از قبرس به عنوان يكي از امن ترين و سالم ترين كشورهاي دنيا براي سرمايه گذاري نام برده مي شود .خدمات بانكي آمار سال 2008 ميانگين رشد 8 درصدي ملك را در قبرس نشان مي دهد .سيستم بانكي قبرس امن و مطمئن است .بانكهاي قبرس توسط بانك مركز آن كنترل مي شوند كه با شاخصهاي دقيق مانع بروز بحرانهاي مالي بر اثر تزريق بيش از حد نقدينگي مي شوند.

بازار بورس تهران نيز با بازار بورس قبرس توافقنامه همكاري امضاء نموده است . اين توافقنامه 11 مورد همكاري را پوشش مي دهد و به منظور گسترش ميزان دسترسي به بازارهاي قبرس انجام شده است.بانك جهاني ، قبرس را در رده بندي كشورهايي قرار داده است كه از بالاترين سرانه در آمد بر خوردار هستند بسياري از دولتهاي خاورميانه ، قبرس را به عنوان يكي از ايده ال ترين كشورها براي سرمايه گذاري در زمينه ساختمان و زمين معرفي نموده اند .قطر با دولت قبرس توافقنامه همكاري امضاء نموده،  امضاي اين توافقنامه بستري مناسب را براي سرمايه گذاري چندين ميليون يورويي در قبرس فراهم كرده است .قبرس با سرعت هر چه تمام تر به يكي از معروف ترين كشورها براي سرمايه گذاري مبدل مي شود . قبرس

RSS
قبرس1
قبرس1
Detail Download
قبرس2
قبرس2
Detail Download
قبرس3
قبرس3
Detail Download
قبرس4
قبرس4
Detail Download
قبرس5
قبرس5
Detail Download
قبرس6
قبرس6
Detail Download
قبرس7
قبرس7
Detail Download
قبرس9
قبرس9
Detail Download
قبرس10
قبرس10
Detail Download
قبرس11
قبرس11
Detail Download
قبرس12
قبرس12
Detail Download
قبرس13
قبرس13
Detail Download
قبرس14
قبرس14
Detail Download
قبرس15
قبرس15
Detail Download
قبرس16
قبرس16
Detail Download
قبرس17
قبرس17
Detail Download
قبرس18
قبرس18
Detail Download
قبرس19
قبرس19
Detail Download
قبرس20
قبرس20
Detail Download
قبرس21
قبرس21
Detail Download
 
 
نام
نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
شغل
گروه
CAPTCHA
sms

alitalia-grayemirates-grayiranair-graykishair-graylufthansa-gray   mahanair-grayturkish-gray